Keerake kuumust juurde! ehk suvemeeleolusid Egiptusest

Eestis kuulukse olevat jahe ja märg. Tunnen kaasa! Meil seevastu kisub kuumaks mitte ainult otseses, vaid ka kaudses mõttes – nimelt on juuni ja juuli kuumad pulmitamise kuud sel aastal, mil püha ramadaniaeg juba keset augustikuud saabub (ja moslemitest pulmitajate plaanid mõneks ajaks läbi lõikab). Praegu aga, kust iganest suunast akent ei avaks – igast kandist kostab mõnusat tänavajämmi. Just sellise muusika saatel pidutseb egiptlane ja umbes selline on meeleolu – kuula (vaata) ise!

http://www.youtube.com/watch?v=UogB3Fr2arM

See esimene klip on parima kvaliteediga, muud on nagu on. Pükstes naisterahvas on tuntud pulmalaulude esitaja, aga hõõguvkuuma blondi kõhutantsijannat (tegelikkuses lihtsalt armastatud koomik) näeb pikemalt siin:

http://www.youtube.com/watch?v=Pp6sR2FrjWA

Ja lõpuks siis asja kulminatsioon: “Ma abiellun täna! Täna on pulmad!”

http://www.youtube.com/watch?v=8oKqccAjBSI

Kõigis klippides, mis on lõigud tuntud Egiptuse komöödiatest, domineerib üks Egiptuse tuntumaid filmikoomikuid-tansujalgu Saad el Sagher, kuid ka kõik ülejäänud on tuntud ja armastatud näitlejad. Ja uskuge mind – meeleolu külatänaval ei jää kriipsugi sellele alla! Kuigi tantsutehnika veidi siiski :).

Kõik, kelle veri EI HAKANUD kaks sammu kiiremini voolama, palun esitage kaebus allolevas kommentaarikastis. Kõik Puhtad Etnilised Eestlased, kellel kah midagi öelda on – tehke sedasama – saate vaevast lahti!

Ilusat suve jätku! 😉

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s