Uus-uus ka Kairos, septembrikuus

Mitte ainult et septembrist alates saab viisataotlusi “otse omadele” sisse anda, aga märkamatult oleme ka saanud uue, tundub et kohapeal resideeruva suursaadiku! Paul Teesalu nimi ei ütle küll midagi, aga väike uuring selgitab, et tegemist Välisministeeriumi endise turvapoliitika? osakonna juhatajaga. Siis professionaalsele kartmisele spetsialiseerunud karjääridiplomaat? Hmmm… Oleksin mina Egiptus, ma küll solvuksin, kui saadetakse inimene, kelle taust otseselt ütleb: me kardame teid ja üldse peame igatepidi kahtlaseks… Mina oleksin saatnud majandusinimese kiireteks kasulikeks sidemete sõlmimiseks.

Kuigi võib-olla oli see lihtsalt Rävala pst-l juba piisavalt kaua kopitanud noorele inimesele huvipakkuva teemaga vähegi seonduv uus kant ja tool. Pole ju mõtet sellist ka Lätti saata.

Igatahes täheldasin, et turvaasjade spetsile omaselt on noormehe elektrooniline jälg veebis pea olematu. Väga proff!? Ei tea, kus sündis, kus koolis käis, aga kahjuks ka, et miks üldse, milliste teenete, annete ja isiksuseomaduste eest, on valitud mh mind Egiptuses ja araabiamaades esindama? Mina olen alati arvanud, et kõige turvalisem on, kui saladusi polegi. Aga jälle vist panen mööda… 😦

Aga no, tore siis ning soovime jõudu ja loodetavasti asjalikumaid töötulemusi, kui meie slaavi suuna diplomaatidelt viimasel ajal pudeneb.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/eesti-suursaatkond-kairos-alustas-viisataotluste-vastuvotmist.d?id=32906601

http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13326505

Advertisements

3 thoughts on “Uus-uus ka Kairos, septembrikuus

 1. Tervist,

  Minu CV on saatkonna kodulehel üleval. Tegelikult peaks Google kõik selles sisalduva ja muudki vaevata välja pakkuma, nii et mingit saladust ei oska siin näha. Loodetavasti jõuab meie pere praktiline kui ka formaalne sisseelamine, mis ramadani tõttu on olnud mõneti aeglasemal käigul, peagi lõpule. Igatahes, tervitan kõiki siinseid (blogilugevaid) eestlasi – küllap me peagi ühel või teisel puhul kohtume. Saatkonna uksed on avatud!

  http://www.kairo.vm.ee/est/saatkond/suursaadik

  Parimate soovidega,
  pt.

  • Aitäh, see on tore teada. Soovime head sisseelamist ja tõhusa töö kõrvale ka palju vahvaid kultuurilisi elamusi!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s