Millest on tehtud väikesed tüdrukud… talvel?

Tänasel vaiksel pühapäeval mõtlesin, et CONCRETE on kindlasti välja tulnud külma aastaaja kollektsiooniga (mis siin saabub mõnevõrra hiljem).

Ongi!

Vaata kollektsiooni siit:

http://concrete.com.eg

Vaatamine ei maksa midagi! 🙂

CONCRETE’il peaks nüüd olema pood ka Sharmis, Il Mercatos (samas on ka Mothercare pood, kus hooaja lõpus helded 50% allahindlused hindu talutavamaks muudavad).

Ning Hurghadas, El Makrammia keskuses.

CONCRETE’i kudumite puhul tasub jälgida koostist – paljud pulloverid on 100% akrüül. Kuigi mida muud nad Eestiski enamasti on. Külma aastaaja pealisjakiks sobibki akrüül tegelikult päris kenasti. Kuid mõned on ka 30% või 50% villasegu. Seelikud, püksid ja samuti kenad t-särgid aga enamasti puhas puuvill.

Advertisements

3 thoughts on “Millest on tehtud väikesed tüdrukud… talvel?

    • Lapsed on tegelikult valitud suht Euroopa maitsele, pakun et ema on eurooplane. 😛 Tume pea kuid sinised silmad ja hele nahk (Lumivalgeke!) – sellised on siin hinnatuimad. 🙂 CONCRETE toodab jõukamale keskklassile, kes on juba ka veidi ringi reisinud või muidu edumeelsema maitsega, seetõttu nende stiil on kompromiss egiptlase iluigatsuse ja eurooplase lihtsuseigatsuse vahel – kenad ja värvilised, kuid samas mugavad kanda ja hooldada. Päris Egiptuse maitse rõivad on nii ära kaunistatud ja detailirohked, et näevad välja rohkem kostüümid kui rõivad igapäevaseks kandmiseks. Ja kuidas neid pesta?? Kuigi pestakse – pesumasinas, sest materjalid on sünto – värvi ei kaota ja kortsu ei lähe!
      Siiski on tore, et igas hinnaklassis on valikut olemas ja turg kokku on väga-väga põnev. Oleks ainult aega tuhnida! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s