Tere, Sharm!

Google Translatori soovitust: “To our grandmother came to visit Estonia, please try to be more active – the grandmother of two months should not be shed in the room! …

…võtame tõsiselt 🙂 – järgmiseks viime vanaema nädalaks Sharm el Sheikhi. Iseendid muidugi ka. Sel korral on plaanis avastada Sharmi uuem osa – Nabq Bay.  Harjumuspärasele Hadaba kandile väikeseks vahelduseks ning kuna just seal asuvad Sharmi lastesõbralikemad rannad, ja üldse on Nabqi “infrastruktruur” arenenud nii kaugele, et oleks aeg end kurssi viia.

Mugavust ihkavale lasteperele omaselt rendime ikka ja taas inglastelt, ühe nende paljudest avaratest, basseini ja merevaatega korteritest Sharmis, mis (samuti oluliselt) on jalutuskäigu kauguselt nii avarast liivarannast kui ka kõrval asuvast, väikese veepargiga hotellist.

Sai ka lubatud viia lapsed “lume sisse mängima” – tegelikult siis Soho väljakule uisujääle. Kuna lumi ja jää on üks ja sama sõna, tuleb vist sügavkülmuti abil enne asjad selgeks teha, et pärast poleks pettunuid ja pahuraid :). Eks näis, kas nii väikesi uiske seal laenutataksegi või milles just jääle lubatakse.

Ühendame ka meeldiva kasulikuga – veel kord tuhat tänu tuttavatele, kes Eestist kohvi jm head-paremat tuua viitsisid! Nägime siis ka ise veidi vaeva ja – kohaliku kvaliteetkauba populariseerimise tagamõttega – otsisime vastuteene näol kokku suurema hulga vastupandamatut Egiptuse juuksemaski. Sellist:

Ettevaatust – proovijad kipuvad sattuma sõltuvusse! 🙂

***

Muud muljed nagu ikka tagasi jõudes. Kena nädalat teilegi!

Advertisements

3 thoughts on “Tere, Sharm!

  1. Hetkel on vanaema aga nautimas tuttavate eestlaste juures veelkordselt Kairo elulaadi ja tana, 8-ndal novembrikuu paeval, on plaanis koguni uks suur ja korralik sunnipaeva pidu maha pidada, nii et kui on uldse soovi homme Kairost vanaema oma valdusesse saada Sharmi soiduks, siis ainult labiraakimiste teel.

  2. Oi jummi-jammi, mul oleks head juuksemaski vaja, kiharad peanupul nii viletsaks kuidagi jäänud 😦 Aga see Sharm oli teil vist küll hää mõte või kuidas…
    Muide naera puruks. Mul tulevad mailid, kui te Nelega midagi uut postitate. Sinu postitus loeti eriti ohtlikuks 😀 Lausa punane ja tuli teade, et kahtlustatakse andmepüügi vargust. Ei noh…:D

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s