Eesti kultuur Beirutis

Leidsin viite ühe Beirutis viibiva üldse-mitte-Eesti pere blogist. Beiruti Ameerika Ülikooli koor laulmas Arvo Pärti 14.12. 2010!

http://www.youtube.com/watch?v=jWTCP4JJuBg

Advertisements

3 thoughts on “Eesti kultuur Beirutis

  1. Talendisaade on paljudes maailma maades, sealhulgas ka Eestis. Olen ikka neti vahendusel püüdnud kursis olla ka eesti selle saate tegemistega, ehk veel keegi teist on? Talent on sõna, mida igaüks ei mõista, mida selle all mõelda, nii peegeldub see ka esinejate julguses tulla ja lihtsalt teha midagi ära. Eriti naljakas oli Briti saates, kui kaks sõbrannat laval karvupidi kokku läksid, aga nende lauluesitus oli muidugi kohutava tasemega. Rahval nalja kui palju. Äsja lõppenud eesti “Talendisaates” võitis küll andekas noormees-lehepillimängija Erki-Andres Nuut. Täna aga leidsin saksa “Talendisaate” võitja video ja…..tõepoolest on mida vaadata ja kuulata. Palun veenduge. Lugege läbi ka juuresolev artikkel.

    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=407435

  2. Ja veel üks huvitav videouudis sellest, kuidas üks eesti pere käis Sharmis ning tegid video selle kohta kuidas turiste merest ära aetakse haide pärast, väidetavalt loopides inimesi kividega. Vaatasin mina videot mitu korda, prill ninal, ega täheldanud kordagi, et oleks inimeste pihta visatud. Väsinud ja tüdinud rannavalve onu loopis kive vette ,et äratada tähelepanu, see oli kõik. Kui keegi oleks ikka kiviga pihta saanud, oi kui palju kisa ja kära sellest oleks tõusnud. Nii need kuulujutud tekivad.

    http://www.reporter.ee/2010/12/20/eesti-perekonna-puhkusevideo-haihirmus-egiptuse-rannavalve-loobib-ujuma-minejaid-kividega/

    • Mina ei saa ka väga tihti aru, miks inimesed halvustavad ja teevad sääsest elevandi ning räägivad asjadest nii nagu need tegelikult pole. Pakun, et nad ise ei saa lihtsalt asjadest õigesti aru ja mõni ei mõista keelt ka. Teevad kogu aeg Egiptust maha, aga millegipärast lähevad ikka ja jälle sinna tagasi. Väga kurb.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s