Olukord Sharmis 19.02.11

Sharmis töötajate teatel taastavad reisid eelolevast teisipäevast alates prantslased ehk turistide jõukam ja nõudlikum pool. Just neile, ise maailma populaarseima turismiriigi elanikele, on Egiptus ja egiptlased muidugi alati sümpatiseerinud. Kuna suur osa Egiptuses töötavatest  arheoloogidest pärineb Prantsusmaalt ja kohalikud arheoloogid teevad tihedat koostööd, on Prantsuse meedia ehk kõige enam täis just Egiptuse ajalooliste piirkondade ja sealsete avastustega seotud uudiseid ning just sellele tugineb siis ka prantslaste mulje Egiptusest ja egiptlastest. 😉 Mis laieneb ka kuurortitele.

Varustamisega Sharmis on kõik korras, see võis kannatada neil päevil, mil kehtis liikumiskeeld 15.00-08.00 ehk pea suurema osa ööpäevast – varustusautosid lihtsalt ei lastud pärast seda kellaaega Suessi tunneli kontrollpunktidest edasi.

Siiski on hotellide täituvus hetkel madal, 7-8%, mistõttu nt buffet-restoranid võivad olla täielikult suletud ning kogu toitlustamine suunatud 1-2 a la carte restorani. Viletsamad töötajad on vallandatud, enamik ülejäänuid saadetud palgata puhkusele. Vast märtsis sigin-sagin Sharmis siiski taastub vähehaaval, kuna see on alati olnud üks talvehooaja kõrgpunkte.

Sellised teated Marriott Goldenview’s töötajatelt. Hääd peatset puhkuste jätkumist, kellel see võimalus!

Etenduste lava Sharmi "vanal turul"

Advertisements

3 thoughts on “Olukord Sharmis 19.02.11

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s