Lastega Banha lõbustuspargis

Läinud teisipäeval saabus lõpuks see päev, mil viisime tüdrukud Banhasse, sellesse just nendemõõdulisse lõbustusparki, mille Teispoolega aasta tagasi (khm!) avastasime. Mis parata, polegi nii lihtne leida aega, kui suvel on liiga palav, talvel ehk liiga külm, ning lisaks on vastutaval transportijal ehk Teispoolel kuhjaga tegemisi nii töiseid kui koduseid iga päev. Et mitte öelda, et terve pere tema seljas elabki. 🙂

Anyway, olime siis ometigi tublid! Tuleb rohkem fotoreportaazh, sest ega palju rääkida pole – tegime ikka tiiru atraktsioonidel ja siis istusime veidi kohvikupoolel laste jaoks kofta-kotlette oodates, mida ei saabunud ega saabunud, vist olime ainsad inimesed, kes süüa tellisid. Mina sain oma jäätise küll kohe, ei tea kust need kohalikud kohvikud oma jäätise tellivad, aga see on alati vapustavalt hea, eriti shokolaadipall. Jonnakalt paastuv Teispool lürpis ühe tee. Atraktsiooniringe aga saime teha laste rõõmuks isegi kokku neli! Õnneks iga sõit maksis ainult naela, rong ja kuradiratas 2 naela. Sissepääs atraktsioonide juurde oli vaba, kohvikusse, mis on tegelikult nn õpetajate klubi,  maksis 0.50 per nägu.

Vaata muid Banha pilte eelmise loo juurest, arhiivist.

Advertisements

2 thoughts on “Lastega Banha lõbustuspargis

  1. Lapsed küll eriti õnnelikud ei paista 🙂 Me käisime ka Banhas lõbustuspargis kunagi, aga piltide järgi küll ei tundu, et see sama koht oleks olnud.

  2. Nad võtsid lõbutsemist väga tõsiselt :).
    Ei ole vist jah sama koht, neid klubisid on seal jõe veeres rohkemgi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s