Suur Liha Võtmine

Lihavõtete-Sham el Nessiimi kevadpüha põhjalik pereüritus on nüüdseks selja taga.  Ega sellest polegi palju erilist rääkida – laupäeva keskööst pühapäeva lõpuni võtsime ikka liha, liha ja veel kord liha, ja esmaspäeval siis traditsioonilist kala, kala ja veel kala. Mille puhul tuleb öelda, et kui kellelgi on plaani Sham el Nessiimi puhul veel kooki pakkuda (mina! mina!) siis seda tuleb teha enne kala söömist. Sest kolm eri varjundit heeringalisi rohke rohelise, valge ja roosa sibulaga lihtsalt tummastab maitsemeele nii, et kookidele ei jää mingit shanssi. Laste hommikumusid veel järgmisel päevalgi olid kerge heeringa varjundiga :D.

Fotograafil oli vaba nädalavahetus, kuid ühe olulise pildi siiski klõpsisime – muidugi said tüdrukud pühadeks uued suvekleidid! Vanaema ja tädi tulid suure pungil kilekotiga juba ligi kuu aega tagasi ja peitsime selle hoolega garderoobi ära. Ja mis siin ikka öelda – paremaid keerutamise kleite annab otsida! Teisipäeval pärast pühi oli siis Suur Uute Riiete Defilee lasteaias. Et sealt nutuga ei tuldud, siis võib arvata et läks õnneks – keegi teine tüdruk ilusam ei olnud 😉 ja olulisi seni nägemata vidinaid ei omanud. Kleite saab ema nüüd pesta iga päev, et hommikul uuesti selga panna. Kuni KÜLL saab.

Mulle meenusid selle peale miskipärast romantilised kolhoosiolustiku filmid päikselistest 1950ndatest, kui ka naised omavahel tantsisid, just sellistes kleitides :).

Aga ilusaid tüdrukuid on meil siin hulgemgi ;).

Pildil siis mitte mina aga meheõde :D.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s