Sofitel Sharm el Sheikh’ist sai Mövenpick Sharm el Sheikh

Lihtsalt märgiks ära, et alates 2012 aprillist vahetus senise Sofitel Sharm el Sheikhi operaatoriks Mövenpick. Mida see külastajatele tähendab, ei oska öelda, kuigi võib-olla muutuvad hinnad nüüd taskusõbralikumaks ja hotelli tekib ka AI-pakett? (Mövenpick on ka kindlasti kvaliteetkett, kuigi ehk mitte suisa nii eksklusiivne kui Sofitel.)

Iseküsimus on, miks Sofitel, õieti siis küll Accor, selle minu arust Sharmi ühe kauneima property loovutas? Ja huvitavad on ka (shveitslaste) Mövenpicki ratsukäigud – kõigepealt loovutada kolm suurepärast hotelli (sakslaste) Maritimile, ja siis võtta asemele üks uus (prantlaste) Sofitelilt? Kas ei saadud kinnisvaraomanikuga kaubale? (Maritim Jolie Ville haldab hotelle, mis kuuluvad expresident Mubarakile äärmiselt lähedasele, hetkel Hispaaniasse pagenud suurärimehele. Mubaraki pere villadki asusid samas, golfiväljaku lähedal.)

Siiski, kui just Shveitsis käib terve maailm õppimas parimat hotellimajandust, ja Mövenpick on ka tuntud heale toidule rõhuja, siis loodetavasti on tegemist arenguga ainult paremuse suunas. Sofitel saigi seni kiruda peamiselt ainult mitte eriti muljet avaldava hommikusöögi eest. Ja et toad vajaksid värskendamist… 😉

 

Siin ka ingliskeelne täpsem uudis:

http://www.hoteliermiddleeast.com/13978-moevenpick-resort-sharm-el-sheikh-naama-bay-opens/

Ja nii näevad nüüd toad välja:

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s