Egiptuse Sõprade Õhtu augusti lõpus Tallinnas

Tere!

Aeg on jõudmas nii kaugele, et blogitegevus kipub kõrvale jääma – vaja on otsida kolikambrist kohvrid, need tolmutada ja tuulutada, teha viimaseid sisseoste…  jne jne. Enne aga veel, kui siin kuuks ajaks tühjaks ja tummaks jääb, tahaks välja kuulutada Egiptuse Sõprade Õhtu Eestis.

Idee tekkis täiesti juhuslikult – sädemest , aga võttiski tuld. Midagi keerulist ei ole plaanis – tulla kokku pärastlõunasel-õhtupoolsel ajal, soovi korral kaasade ja lastega (Teispool ning Üks ja Kaks igatahes tulevad) ning ajada torts juttu nendega, kellega jutuks läheb. Näha teisi, võimalik et samuti Eestis suvitavaid või juhuslikult samas kandis Egiptuses elavaid egiptlasi ja eestlasi. P.S. Loodan, et saan sel puhul andeks omad religioossed jm kadedusest, edevusest või muust hingitsevast õelusest sündinud  avaldused 😉 ning et minu isik ei takista muuvaatelistel eestlastel ja egiptlastel kohale tulemast ning üksteise seltskonda nautimast.

Rõivakoodi niisiis ei ole. Ning igaüks ostab ise letist, mida ja kui soovib.

Katseliselt on välja pakutud 29. august (kolmapäev), kell 16.00-19.00 (vaba lõpp) ning kas Jussi Õlletuba Viimsi raudteeülesõidukohal, kus on kena liivakastiga õunapuuaed ja suveterrass ning kohale saab ilusti ka bussidega, või Seiklusjutte Maalt ja Merelt, Tartu mnt-l, kus liivakasti ei ole, aga kohale saab veel paremini.

Ka nädalavahetus on siiski kaalumisel nende tarvis, kes kaugemalt kohale tuleksid – mõnele sobib paremini nii ja mõnele teisele naa…  Arutelu alles kestab – kui oled huviline, siis liitu üritusega Facebookis ja aruta kaasa:

Egiptuse Sõprade Õhtu

http://www.facebook.com/events/397017043679018/

Või (FB-mitteliikmed) jäta huviavaldus kommentaaridesse.

***

Järgmisel aastal võiksime olla targemad – haarata nt Goadventure põllesabast ja neilt midagi välja manguda – algab ju juulis täpselt uue hooaja eelmüük! 😛

Aga sel aastal sedapsi.

Levita infot ja tule ise ka!

Advertisements

4 thoughts on “Egiptuse Sõprade Õhtu augusti lõpus Tallinnas

  1. Väga tore ettevõtmine, mina liituks küll teiega, aga kahjuks olen sel ajal juba otsaga Kairos. Juhul kui Kairosse sõit edasi lükkub, siis tulen kindlasti. 🙂

  2. Väga hea mõte, mul pole ka väga kaugelt tulla, kui just force majeure ei toimu, siis tulen kohale.

    • Olge nii kenad, katsuge siis hoida end kursis lõpliku toimumiskoha ja – ajaga. Ja – nägemist! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s