Esmaspäevane musahetk

Kellele uue töönädala algus, kellele lihtsalt veel üks udune hommik; isegi meil siin sajab vihma… (jah!). Sattusin arvutis tuhnides ühe kaustatäie päris reipalt kõlava tablamuusika peale ja tundus, et võiks teiega jagada. Palju tõhusam kui kruus kohhvi!

Alustuseks – veri käima! Seda lugu mängivad viisakalt vana ja noor koos, pühendagem selle siis näiteks meie armsa kodumaa elatanud, kuid veel mitte sugugi mahakandmist vääriva töötajaskonna koostööle meie noorte talentidega. 😉 Neiu trummar (Raqouy), kui ma nüüd õigesti mäletan, on päritolult ehe sakslanna, kuid Kairos annab kontserte päris tihti. Ju talle siin siis meeldib. Video pildikvaliteet kergelt longab, kuid ka Monet ju (näiteks) ei hiilanud teostustäpsusega, aga ikka vaadatakse?

Saite vere käima? Ei olegi plaanis? Kellel diivanilt tõusta kiiret pole, siis nostalgilist kaamos-ilma saatma kõlbab hästi meloodiline Egiptuse harf. Tõsta need indiaaniflöödid sealt CD-mängijast välja, see on paarkümmend aastat vana kraam! Ja pane asemele midagi sellest zhanrist:

Kui on sõrm küsitud, siis järgmiseks terve käsi (ja enamgi, nabani välja) – lõpetada võiks ühe traditsioonilisest traditsioonilisema  kõhutantsupalaga:

Saite vere käima? Head uut nädalat! 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s