Christian Louboutini jm iluarmastajate villad Luxoris

On oluline osata panna õigeid pealkirju, eks. Kutsuvaid. Tegelikult, kuni endal teemasid napib, tahtsin ma siin tutvustada üht uut blogiviidet, mille üle ise hästi õnnelik olen – kirjutajaks üks samuti segaabielus inglanna, kes elab oma imelist Egiptuse-elu Luxoris täpselt nii, nagu mullegi seda elada meeldiks. Lilleaia ja oma viljapuudega ümbritsetud jõeäärses villas, mis on sisustatud ainult  i l u s a t e  esemete ja kohaliku käsitööga, või nii igatahes tundub. 😉

Juhuks, kui link ei avane, siis foto pärineb airbnb saidilt: https://www.airbnb.co.uk/rooms/941766?af=1273813&c=wg1 ja seal on neid üksjagu veel.

Meie vaevarikkal teekonnal siin ka ometigi ilu poole püüeldes annab see ju ikka hingejõudu, kui on kuskilt vaadata, et – on, on küll võimalik!? On olemas. 🙂

Blogi nimi on Oranges by the Nile http://orangesbythenile.blogspot.com/ ja viide sellele on nüüd ka teiste viidatud blogide vahel minu esilehel kättesaadav.

Allpool näidatud tuba on osa blogi omaniku külalistemajast, mida saab u 150 GBP eest nädalas rentida, aga otsige ja lugege ise, kel huvi.

P.S. Tänud “Siis kui mõtted rändama läksid” blogi autorile, kelle viimatise Luxori reisikirjelduse kaudu ma ei mäleta enam aga kuidagi selle kolmanda blogini jõudsin. Temale on viide juba varasemast, aga tal on uus aadress:  http://kirjutamas.blogspot.co.uk/

***

Et pealkiri lausa ei valetaks, siis siia sobib jätkata, et kunagi igi-igiammu lugesin vististi VOGUE nimelisest ajakirjast tõepoolest ühe moekunstniku kohta, kes oli parasjagu ehitamas endale villat samuti Luxorisse (kus mujal on talvel eriti korralikult soe, eks, ja ühtlasi veidigi autentset elu ümberringi). Oi ma täna murdsin pead, kes see võis olla – keegi Egipti-sugemetega? Mälu mäletas, et nagu tumedanahalisem ja just nagu vägagi tuntud. Uurisin läbi terve Wikipedia nimekirja… ei tule meelde, kuni viimaks otsingud siiski asja välja andsid – Christian Louboutin! Puhas Pariisi poiss.

Olgu siin toodud mõned lingid fotodeni sellest veel ühest kaunist ja läbimõeldud ehitisest:

http://itopus.blogspot.com/2009_11_01_archive.html

Natuke lugu ka (aga fotod on viletsamad):
http://www.africandaydreams.com/1/post/2012/01/interiors-daydream-african-inspired16.html

***

Kuni teie loete ja imetlete, ootab meid aga lähipäevil ees juba kergelt traditsiooniks kujunenud välkreisike Alexandriasse – kui kevad jõuab, siis meretuuled meelitavad! Ametlikult ostma lastele kevadpühadeks uusi rõivaid (suverõivaid), aga mitteametlikult natuke niisama ka ehk et Teispool lubas hotelli välja teha – ühe Üpris Erilise Hotelli.

Sellest siis ehk järgmine kord. 😉

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s