Bedud bensujaamas ehk Metsik Lääs Egiptuses

Teispool on meil pere liikuvhing – sõidab ringi siin- ja sealpool maakonnas, ning temaga ikka juhtub! Ehk: mida kõike nii näeb ja kuuleb…

Sõitnud nemad siis töömeestega korra päris hiljuti Kõrbemaantee kandis ning jõudnud bensiinijaamani, kus ka parasjagu järjekord ees ootas, ehk et oli näha – bensiini on! Bensiin on ikka veel kergelt defitsiit, seetõttu sellist juhust ei saanud ju käest lasta. Jäidki ootama.

Rivi oli just taas ühe võrra edasi liikunud, järgmine mees – kleenuke-õbluke nooreohtu bedu sellises väiksemat sorti veoautos nagu nad siin on, korraga 2 lehma vedamiseks – oli just automaadini jõudnud, kui platsile keeras veel üks samasugune, roolis juba korralikuma mehe mõõtu (et mitte öelda – korralik kapikõrgune) bedu.

Egiptlased ütlevad nende kohta tegelikult “arab” – need on siis bedud, kes elavad kõrbes ja egiptlaste väitel ei oma ei korralikku isikutunnistust ega legendi järgi ka eluaset. Ehedad nomaadid.

Kapp hüppas autost välja ja hõikas kleenule, et too end eest ära veeretaks, sest tema tahab bensiini võtta (väljaspool järjekorda lihtsalt nii tahtiski). Kleenu ei teinud kuulmagi, mispeale kapp istus tagasi rooli, pani autole hääled sisse ja rügis kleenu auto – kolksti – külgepidi vastu bensuautomaati. Siis tuli autost välja, kaigas käes, ja tagus kleenu autol kõik aknad sisse.

Teispool koos töömeestega, kes passisid järjekorras tagapool, mõtlesid et sellega on see asi nüüd korras. Aga ei.

Kleenu tuli ka autost välja, käes püstol, ja lasi kapi autol kõik rehvid auklikuks. (Kapp seda nähes oli muidugi juba autost jalga lasknud, ei jäänud pikalt passima.) Ronis siis kapi autosse ning ise edasi roolis istudes tõmbas tuurid üles ja täiskäigul sõitis auto vastu bensuka müüri lössi.  Siis tuli välja, vahetas püstolile uue magasini ja hõikas kapile: “Kui sa mees oled, siis tule seisa siis auto kõrvale!”

Teispool ütles, et nad ei jäänud kauem passima, mis edasi saab, kuna sellised asjad võivad ka automaaditulega lõppeda. Neil olid autol juba hääled sees ja (nagu suurem osa järjekorrast) nad lasid sealt jalga.

“Nagu nendes Metsiku Lääne filmides,” pugistas mulle naerda, aga alles mitu päeva hiljem. Kohe ei julgenud… 😉

023

Advertisements

7 thoughts on “Bedud bensujaamas ehk Metsik Lääs Egiptuses

  1. oiii….ait2h jagamast…ma olen alati neid arab’d vaadanud ja m6elnud et mismoodi nad elavad ja mismoodi see k6ik neil toimib…v2ga p6nev seik…yx teema egiptusega seoses mis mind kohutavalt huvitab, uurin ehk isegi kunagi isegi v2lja 😉 lol

  2. Tere!
    Leidsin netist raamatu “Egiptusega abielus” ja lugesin hooga läbi. Väga hea lugemine! Nüüd tahaks tasuda tehtud töö eest, mida kirjutamine ja kõikide faktide esitamine nõuab. Olen väga rõõmus, kui leian oma meilist pangakonto numbri.

    • See võimalus tegelikult langes ära, kuna need vähesed ülekanded nõudsid liiga palju raamatupidamist taha. 🙂 Nii et nüüd ja edaspidi – lugege terviseks! ja tasuta. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s