Tallink käivitab Siinai liini

Middle East Ewes Agency (MEEA) teatel laieneb AS Tallink Grupp eeloleval aastal lukratiivsesse Lähis-Ida piirkonda, asudes teenindama äriliselt väljakutsuvat Sharm el Sheikh-Hurghada praamiliini.

Proovireis toimub juba täna, 01.aprillil kell 15.30, algusega Sharm el Sheikhist. Kõigil kohapeal viibivail Eesti turistidel on võimalik see reis TASUTA kaasa teha, selleks palutakse soovijail koguneda Sharm el Maya kaipiirkonda hiljemalt kell 14.30, täpsem info teie reisiesindajalt. Tagasireisile Hurghadast asutakse kell 20.00, kuna konkreetne randumiskoht selgub sündmuste käigus, siis reisijaid toimetavad laevale Hurghada värvides taksod Tallinki frantsiislepingu alusel. Taksojuhile tuleb öelda selgelt häälides: TALLINK ja selle parooli abil jõuabki reisija kiirpraami ankurdamiskohta või lähimasse muusse taksojuhi meelest sobivasse kohta.

“Punane meri on meile muidugi veel tundmatu uus akvatoorium. Kuid eks sealgi ole kallas kahel pool,” ütles MEEAle firma ärijuht. “Oleme kindlad, et leiame reisijaid ka sealt, kus paljude arvates neid polegi.”

Tallink toob uuele liinile kultuuriliselt korrektselt ümber ehitatud kiipraami Hyperstar, millele on lisatud täiendavad 22 340 meetrit jõuluvalgustust ning tuld purskavate tõrvikute süsteem ahtrisse ja vööri. Uuel turul tegutsetakse Tallink Misr Interventional ärinime all, ütles MEEAle tütarfirma värske tegevjuht Eh Munud el-Arab.

Hyperstar saabus Sharmi

Hyperstar saabus Sharmi

Firmast teatati, et avareisil on kavas laeva klubipõrandal tantsida ainult kõhutantse.

Advertisements

8 thoughts on “Tallink käivitab Siinai liini

  1. Eesti Välisministeerium ei soovita hetkel Egiptusesse lennata – kõrge ohutase. Loodan, et Teil seal kõik korras ja pole see asi nii hull midagi. Hetkel mul ema ka Sharmis, ütles, et eile oli küll veel kõik ok ja väga rahulik.

    • No peaasi kui sukelduma ei vii. 😀 Aga see on hea mõte – klaaspõhjaga Hyperstar!? 🙂

    • Siis ei peagi koju tooma – kui Eesti lipu all, siis ju on Eesti territoorium? või mis. Nagu väike ujuv-Eesti!

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s