Nile Delta teatab

Et keegi ei ehmuks siis – jah, blogi vahetas pealkirja. Kevad ja veri vemmeldab – midagi tahaks teha, mööbeldada või nii… 😀

Too Egiptlasega abielus sai kunagi valitud – nagu ikka – keel põses ja väikeseks väljakutseks, kui teema veel uus oli. Et näete – saab küll egiptlasega abielus oldud, ilma et midagi oluliselt viga oleks või nii :), ja kulgeb see kõik nagu kooselud ikka.

Kuid praeguseks ongi segaabielud eestlaste ja egiptlaste vahel juba üsna harilik nähtus ja pealkiri ehk ka veidi liiga sihipärane ja kitsas. Vaja siis neile, kes ehk abielus polegi, nende olukorda iga päeva nina alla heita? 😛

Ka ei peegelda see ehk piisavalt blogi tegelikku eesmärki – lihtsalt kirjeldada Egiptuse eluolu neile, kellele see teadmine kuidagi kasuks tuleb.

Ning lõpuks mõtlesin kuidagi koondada oma veebiruumis “lõhestunud” isiksuse. Kolm blogi, kaks uudisrühma ja siis veel muud jooksvad nõuanded, igaüks ise nime all. Sellega siis liigub kõik Egiptusega seonduv eestikeelne kraam siit edasi Nile Delta nime alla ning neisse kahte kanalisse – see blogi siin ja selle väljund Facebookis.

Sobivalt ongi ka lähenemas uus väike verstapost, nimelt on käesolev postitus kokku 303-s ning blogi lähipäevil jõudmas 300 000nda tabamuseni, see teeb siis keskeltläbi tuhat lugejat postituse kohta, mis on ütleme et selline luulekogu vm spetsiifilisema raamatu keskmine trükiarv Eestis.

Aitäh! 😀
IMGP3642

Advertisements

3 thoughts on “Nile Delta teatab

  1. Aplaus! 🙂 Jään ka peale nimevahetust sinu blogi jälgijaks, sest armastan Egiptust, sealseid inimesi ja otseloomulikult kliimat 😀

  2. Au ja kiitus ka minu poolt, igati mõnus ja asjalik lugemine. Samuti jätkan sinu postituste lugemist ja kui on ikka miskit sekka öelda või küsida, siis teen seda julgesti.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s